logotyp
Login

Za životní energií

REGRESNÍ TERAPIE - O CO JDE?

REGRESNÍ TERAPIE - O CO JDE?
Snažíte se najít podstatu vašich problémů? Máte pocit, že se vám nic nedaří? Možná vás zaujme regresní terapie zabývající se řešením problémů pomocí odstranění podvědomých událostí, které ...

Ajurvéda - trend celebrit nebo prověřený koncept?

Ajurvéda - trend celebrit nebo prověřený koncept?

Pečujete ráda o své tělo? Hledáte zdroje síly a kondice? Omlazení? Zkuste ayurvedu. V Indii ji znají tisíce let a její sláva roste čím dál víc...
Co ayurveda nabízí? Vyrovnání vašich energií (tzv. dóš). Výsledkem této harmonie je zdraví, dobrá kondice i nálada.
Jste přepracovaná? Dělá vám starosti stárnutí vašeho těla? Potřebujete nabrat energii? Nedaří se vám otěhotnět? Ayurveda pomůže.
Co patří mezi ayurvedské pilíře? Kvalitní strava, detoxikace těla pomocí speciálních masáží ...

Pilates - cvičení pro energii

Mgr. Hana Císařová-Hofrichtrová

S tímto cvičením jsem se seznámila omylem. Spletla si rozvrh a místo jógy se ocitla na hodině pilates. Cvičení bez hudby, složitá koordinace pohybů a dýchání se mi nezdálo dost dynamické. Minuty se táhly, chtělo se mi odejít. Jediné, co mě bavilo pozorovat, byla instruktorka Hanka Císařová – Hofrichtrová, která hodinu vedla. Výborně. Na každého si udělala čas, radila, opravovala. Její dobrá nálada se postupně přenášela i na nás. Díky ní jsem z hodiny neutekla a začala poslouchat, co a proč ...

Jóga stokrát jinak...

Mgr. Helena Kubrychtová-Bártová

V dnešní době plné meetingů, hypoték a stresových termínů se neumíme zastavit a vydechnout. Jóga učí mimo jiné správně dýchat a uvolnit. A nemusíme přitom stát na hlavě. Jaký je mezi různými typy jógy rozdíl, co můžeme a nemůžeme na lekci čekat a kam si jít zacvičit?

Omlouvám se, ale momentálně vzhledem k pracovnímu vytížení není v mých silách poradnu otevřít, děkuji za pochopení.

REFERENCE

Návštěva v poradně Trust Frame mi pomohla hned v několika rovinách. Profesně zkušená a lidsky velmi příjemná terapeutka Lucie Nápravová se rychle zorientovala v problému, se kterým jsem za ní přišla. Pomohla mi odstartovat proces osvobození od úzkosti a posílení sebevědomí, což mi již nyní přináší úlevu a radost. Navrhla mi také postup v delším časovém horizontu. 

Ocenila jsem, že přitom sledovala můj příběh víc než vidinu okamžitých zisků pro svou poradnu.

Díky konzultaci v Trust Frame jsem znovu nabyla důvěru v psychologické poradenství, dávnými pokusy jinde pošramocenou.

To považuji za důležité na celý život. S důvěrou doporučuji.

Karolina Rothova

 DALŠÍ REFERENCE
 

Jana, 28 let, Office managerka

Na psycholožku společnosti TrustFrame Mgr.Lucii Nápravovou jsem se obrátila s problémem - setrvat nebo odejít z firmy, kde jsem za tři roky udělala maximum, ale nedostávala další příležitosti. Také jsem bojovala se změnami nálad svého nadřízeného. To ještě zvětšovalo moje napětí. Konzultace mi pomohly srovnat si v hlavě, co vlastně chci a nechci.

 

Veronika, 33 let, Ředitelka podpůrné divize

S konzultantkou ze společnosti TrustFrame - Mgr. Lucií Nápravovou jsem se pravidelně setkávala několik měsíců. Pomohla mi mezi čtyřma očima zanalyzovat mou situaci a nastavit priority - týkající se komplikací mého osobního života, který silně zasahovaly do mých pracovních závazků. Možnost popovídat si o problémech byla osvobozující.

 

Renáta, 35 let, Finanční specialistka

Řešila jsem pomocí TrustFrame problém, jak získat během rodičovské dovolené pracovní pozici k seberealizaci. Získala jsem sebejistotu jak vystupovat při pohovorech, napsat správně CV, jak se nedat odbýt, tím, že mám malé dítě, tak mám zůstat doma. Zvýšilo se mi sebevědomí a chuť zvládat rodinu i práci.
E-PORADNA

Vstupte
TRUST FRAME


Vstupte
PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ
ON-LINE

O nás: Článek na iDnes: První on-line poradna pro manažerky a podnikatelky
Článek na iDnes: Pomoc pro podnikatelky a manažerky s výběrem zaměstnanců
Topkontakt - iDnes pro managerky a podnikatelky, personální poradenství, Takeit iDnes - Vaše kariéra a růst, vedení a řízení firmy, Individuální manažerské kurzy

Copyrigt © 2009 - 2023 TrustFrame s.r.o.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů